بیانیه هیأت رزمندگان اسلام استان بمناسبت دهه مبارک فجر

بیانیه هیأت رزمندگان اسلام استان بمناسبت دهه مبارک فجر

نویسنده: مدیرسایت - ۱۳۹۹/۱۱/۱۲

.

بیانیه هیأت رزمندگان اسلام استان سیستان و بلوچستان به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر؛

 

«بهمن؛ بهار سال های خوب ایران است»

بهمن ماه، پایان سال نه؛ بلکه آغاز سال های خوب برای ایران اسلامی است. فرا رسیدن ماه بهمن و دهه مبارک فجر، یادآور لاله هایی است که مسیر آزادی و آزادگی را در این سرزمین ترسیم کردند و حالا هر زمان و هرمکانی که بحث استقلال و آزادی به میان آید، سرمای گرم بهمن ماه همچون جامه افتخار، بر تن می نشیند.

 

فرا رسیدن دوازدهم بهمن، سالروز ورود امام خمینی (ره) به کشور عزیزمان، بدون شک فرصت مغتنمی برای یادآوری استقبال بینظیر و تاریخی مردم شریف ایران از معمار کبیر انقلاب است که مظهر استقلال، آزادی، اسلام و مردم سالاری بود. در چنین روزی هزاران هزار نفر در فرودگاه مهرآباد به استقبال «استقلال ایران عزیز» رفتند و حالا بعد از گذشت بیش از ۴دهه، میلیون ها شهروند، حافظ همان استقلال و همان مکتب هستند.

 

ما بر اساس مکتب امام خمینی (ره) و با سرلوحه قرار دادن رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب، عدالت طلبی، پیشرفت و پوست اندازی به سوی ترقی و تعالی را سرلوحه آرمان ها و تلاش های خود قرار داده و هیچ پایانی جز گسترش کامل عدالت و اجرای دقیق قوانین و اعتقاد کامل جامعه به اسلام ناب محمدی (ص) برای خود متصور نیستیم.

 

هیأت رزمندگان استان سیستان و بلوچستان ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز ورود رهبر کبیر انقلاب به کشور، از خداوند متعال برای رهبر معظم انقلاب اسلامی طول عمر باعزت و برای تمام مردم ایران اسلامی و شهروندان شریف استان، صحت و سلامتی و ثابت قدمی در مسیر تحقق آرمان های انقلاب اسلامی را خواستار است.