دیداری از جنس حل مشکلات هنرمندان

دیداری از جنس حل مشکلات هنرمندان

نویسنده: مدیرسایت - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان استان سیستان و بلوچستان در دیدار مشترک اعضای هیأت رزمندگان اسلام شهرستان زهک با معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان،حسین ریکی مسئول هیات رزمندگان اسلام زهک ضمن اعلام مشکلات و کمبود های هنرمندان در شهرستان زهک خواستار برگزاری کارگاههای آموزشی در روستاها شد .

مسئول هیات رزمندگان اسلام زهک ضمن تشکر از بازدید چهره فرهنگی و نام آشنا و شاعر نامی سیستان از شهرستان زهک و جلسه مشترک با اعضای هیات رزمندگان این شهرستان خواستار توجه اداره کل ارشاد به برگزاری جشنواره های محلی و استانی در راستای تشویق و کمک به هنرمندان منطقه جهت معرفی در سطح کشور و افزایش تعاملات فرهنگی شد.

عباس باقر معاون فرهنگی ارشاد اسلامی استان نیز ضمن سودمند خواندن این جلسات و کمک به رفع سریعتر مشکلات هنرمندان ،حمایت خویش را از طرحهای مطروحه اعلام و قول پیگیری داد و اظهار امیدواری کرد تا با تلاش همگان بتوان در رفع مشکلات هنرمندان دومین شهر توریستی استان قدم های مثبتی در آینده ای نزدیک برداشته شود.

در این جلسه که به میزبانی هیات رزمندگان شهرستان زهک برگزار گردید مصطفی جهانتیغ جانشین فرهنگی و نیز خانم چرخشت مسئول خانه جوانان حضور داشتند.